Özel Uyum Psikolojik Destek ve Aile Danışmanlık Merkezi
Hizmetlerimiz
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Bireysel Psikolojik Danışmanlık Bireysel Psikolojik Danışmanlık hizmeti, kişilere bireysel olarak sunulan bir yardım hizmetidir. Psikolojik Danışmada, başvuran kişiler birer hasta olarak kabul edilmez. Yaşadıkları da hastalık olarak adlandırılmaz.
 
tümü »
 
Evlilik ve Çift Danışmanlığı Aile Danışmanlığı
Evlilik ve Çift Danışmanlığı Aile Danışmanlığı İnsanların birbirlerine ihtiyacı olduğu şüphe götürmez bir gerçektir. Ancak aynı zamanda, en zor olanı da birlikte yaşamaktır. Kendini doğru ifade edememe, diğerini anlayamama, kendini onun yerine koyamama, durumlara diğerinin gözüyle bakamama, eşini kendisi gibi zannetme...
 
tümü »
 
 
Çocuklarda Psikolojik Danışmanlık
Çocuklarda Psikolojik Danışmanlık Sevgi dolu bir ailede, sözleri ve davranışları saygıyla karşılanan, hatasıyla-başarısıyla her durumda kabul gören, sosyal ilişkileri desteklenen, hayal gücü alkışlanan, özgürlüğün tadına baktırılan, sınırları ise net, belirgin ve birlikte oluşturulmuş olan, ilgileri doğrultusunda serbestliği yaşayan bir çocuk hayal edebiliyor musunuz?
 
tümü »
 
Gençlerde Psikolojik Danışmanlık
Gençlerde Psikolojik Danışmanlık Gençlere için verdiğimiz danışmanlık hizmetleri...
 
tümü »
 
 
Kurumsal Psikolojik Danışmanlık
Kurumsal Psikolojik Danışmanlık İş yerinde danışmanlık, sorun yaşayan kişinin duygularını anlayabilmek, çözüm aramasında ona yardımcı olabilmek ve bir anlamda içgörü kazandırmaktır.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB